Biz Kimiz ?

PAYKWİK

Alışveriş dünyasının son zamanlarda özellikle internet dünyası üzerinden daha fazla yapılmasıyla birlikte, güvenlik sorununun da ortaya çıktığını söylemek gerekiyor. Ancak bunu ortadan kaldırmak adına yapılan çalışmaların da varlığından söz etmek gerekiyor.

Mesela son zamanlarda ülkemizde ve dünya genelinde ön ödeme kartı olarak kullanılan Paykwik kart ile bu sorunu kökünden çözebilirsiniz. Merkezi İngiltere olan kartın ülkemizde bayiliğini üstlenerek alışveriş tutkunlarının daha rahat ve güvenilir bir şekilde alışverişlerini yapmalarını sağlamaktayız.

BİZE GÜVENENLER NE DİYOR ?

Güvenli Paykwik Satışı ve 3 yıldan beri sürekli Hika Kart A.Ş. nerdeyse bende ordaydım ve çok memnunum. Kolay Gelsin iyi çalışmalar.
ANIL BEY
İZMİR
Hızlı Güvenli bir Paykwik şirketi istiyorsanız bence Hika Kart A.Ş. Aile şirketi olduklarını bildiğimiz için içim çok rahat kolay gelsin. Teşekkürler.
ZEYNEP HANIM
İSTANBUL
Paykwik sisteminiz bir harika sizlere çok teşekkür ediyorum güvendiğim tek sitesiniz tebrikler hikakart.com 🙂
FERİDUN BEY
-
Gerçekten çok güzel sistem oturtmuşsunuz . 10€'dan 500€'a kadar gönül rahatlığıyla paykasa alışverişi yaptım . Gerçekten çok memnunum sizden çok sağolun kolay gelsin.
ALPEREN BEY
İZMİR
WhatsApp chat
Scroll to Top